Pronájmy

Pronájem sálů Kina Svět

Kino Svět je ideální místo k pořádání vašich firemních i soukromých akcí. Máme zkušenosti s prezentacemi, školeními, konferencemi i meetingy. Oba naše sály jsou vybaveny špičkovou projekční technikou, pohodlnými sedačkami i možností snadného připojení vašich zařízení.

K dispozici máme mikrofony i přímé propojení vašeho počítače s promítačkou. Prezentaci si tak můžete řídit sami přímo ze sálu. Naše kavárna pak může poskytnout občerstvení i kávu v průběhu celé akce.

Filmová projekce pro vaše zaměstnance

Přidejte se k řadě společností, které v našem kině pořádají slavnostní filmová promítání pro své zaměstnance. Oslavte u nás jubilea nebo Vánoce, případně zatraktivněte pracovní eventy dobrým filmem.

Soukromé promítání

Soukromá projekce filmu je ideální možností, jak oslavit narozeniny nebo jiné významné události. Nabídnout můžeme širokou paletu snímků, od nejnovějších po starší, dva sály podle kapacity, ale také možnost k plátnu připojit vaši herní konzoli a strávit příjemný večer u her na velkém plátně.

Cena je vypočítána individuálně na základě výběru sálu, času, technické náročnosti a filmových práv.  

Pro konkrétní informace a ceny kontaktujte vedoucího kina: kratky@dkhodonin.cz 

Reklama v Kině Svět

Kino Svět nabízí velké množství prostoru k zacílené i široké reklamě. K dispozici máme tři LCD televize, prostor v prezentaci na plátně před projekcí filmu, ale i mezi ukázkami na další filmy. Reklama bude konzultována individuálně.

Pro konkrétní informace a ceny kontaktujte vedoucího kina: kratky@dkhodonin.cz 

Exkurze

Naše kino patří k nejstarším v republice a i po rekonstrukci si zachovalo množství historických prvků. Chcete se podívat do zákulisí kina? Do promítací kabiny? Zjistit, jak to všechno vlastně funguje?

Ozvěte se vedoucímu kina a společně zařídíme prohlídku: kratky@dkhodonin.cz