Pronájmy

Pronájem sálů Kina Svět

Kino Svět je ideální místo k firemním i soukromým akcím. Prezentace, školení, meetingy, konference nebo projekce vlastního obsahu pro vaši společnost nebo obchodní partnery v sálech vybavených moderní projekční technikou.

Prezentace, konference, školení

Dva klimatizované sály, které jsou vybaveny pohodlnými sedačkami K dispozici máme mikrofony i jednoduché propojení vašeho počítače s promítačkou. Naše kavárna pak může poskytnout občerstvení i kávu v průběhu celé akce.

Spojení prezentace a filmu

Spojte prezentaci nebo teambuilding s projekcí filmu dle vašeho výběru! Jedná se o vhodný způsob, jak zatraktivnit program vašeho eventu.

Soukromé promítání

Soukromá projekce filmu je ideální možností, jak poděkovat zaměstnancům či obchodním partnerům, nebo jak zaujmout a přilákat nové zákazníky. Případně oslavit narozeniny nebo si prostě udělat hezký večer s oblíbeným filmem. Nabídnout můžeme širokou paletu snímků, od nejnovějších po starší.

Cena je vypočítána individuálně na základě výběru sálu, času, technické náročnosti a filmových práv.  

Pro konkrétní informace a ceny kontaktujte vedoucího kina: kratky@dkhodonin.cz 

Reklama v Kině Svět

Kino Svět nabízí velké množství prostoru k zacílené i široké reklamě. K dispozici máme tři LCD televize, prostor v prezentaci na plátně před projekcí filmu, ale i mezi ukázkami na další filmy. Reklama bude konzultována individuálně.

Pro konkrétní informace a ceny kontaktujte vedoucího kina: kratky@dkhodonin.cz 

Exkurze

Naše kino patří k nejstarším v republice a i po rekonstrukci si zachovalo množství historických prvků. Chcete se podívat do zákulisí kina? Do promítací kabiny? Zjistit, jak to všechno vlastně funguje?

Ozvěte se vedoucímu kina a společně zařídíme prohlídku: kratky@dkhodonin.cz